AYTM slår dørene op for renoveret showroom

PR-foto..

Makeoveren af AYTM’s showroom i Aarhus er færdigt og skal sætte rammerne for 2021. 2020 har, som for mange andre, været et bemærkelsesværdigt år, hvorfor AYTM føler et behov for at gå lysere tider og begyndelser i møde - det skal showroomet være med til at realisere.

Selvom tiden endnu ikke er inde til større forsamlinger, håber virksomheden, at situationen snart vender. Inden da er det imidlertid muligt at lade sig inspirere gennem AYTM’s virtuelle showroom. 

Det smukke showroom er blevet renoveret i samarbejde med EasyFair. Den virtuelle præsentation af rummet er skabt af 360company, der giver mulighed for en virkelighedsnær oplevelse af showroomet i en tid, hvor man er sammen hver for sig.

- HCL

Stockholm Furniture Fair

Sponseret

Stockholm Furniture Fair 2025 fremhæver fremtidens konstruktion og hænderne bag håndværket

Formland

Sponseret

Speak Up!

Relateret indhold

23.04.2025Witt

Sponseret

iRobot lancerer Roomba® Max 705 Vac-robot + AutoEmpty™-dock

23.04.2025F&H Group A/S

Sponseret

Hoptimist tager med på sommerens eventyr

22.04.2025Designbase.dk

Nyt initiativ sætter fokus på grøn omstilling

22.04.2025F&H Group A/S

Sponseret

Livet er for kort til kedelige gaver – giv en, der holder sig i gang

18.04.2025Designbase.dk

Designing happiness

17.04.2025Designbase.dk

JYSK når målet om ansvarligt indkøbt træ

15.04.2025Designbase.dk

New Works leverer endnu et positivt regnskab

14.04.2025Designbase.dk

Nu kan der tilmeldes produkter til Danish Design Award

Hold dig opdateret med designbase.dk

Bliv en del af design- og interiørbranchens eksklusive fællesskab. Få indsigt i de nyeste produkter, trends og tendenser, spændende interviews, temaer, unikke jobtilbud og spændende events.

Se flere temaer

Events

Se alle

Copyright 2023